- List
- Mixed
- Map
13 Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
$349,500
$355,000
1.5%921 SW DEPOT AVE #301, Gainesville, FL 32601
Listed by Eric Leightman UNIVERSITY REALTY

$346,750
$348,750
0.6%921 SW DEPOT AVE #212, Gainesville, FL 32601
Listed by Eric Leightman UNIVERSITY REALTY

$349,900
$349,900
921 SW DEPOT AVE #402, Gainesville, FL 32601
Listed by Eric Leightman UNIVERSITY REALTY

$355,000
$369,900
4.0%921 SW DEPOT AVE #404, Gainesville, FL 32601
Listed by Eric Leightman UNIVERSITY REALTY

$355,000
$359,000
1.1%921 SW DEPOT AVE #202, Gainesville, FL 32601
Listed by Eric Leightman UNIVERSITY REALTY

$352,000
$359,000
1.9%921 SW DEPOT AVE #401, Gainesville, FL 32601
Listed by Eric Leightman UNIVERSITY REALTY

$349,000
$349,000
921 SW DEPOT AVE #405, Gainesville, FL 32601
Listed by Eric Leightman UNIVERSITY REALTY

$335,000
$335,000
921 SW DEPOT AVE #207, Gainesville, FL 32601
Listed by Eric Leightman UNIVERSITY REALTY

$334,000
$339,000
1.5%921 SW DEPOT AVE #302, Gainesville, FL 32601
Listed by Eric Leightman UNIVERSITY REALTY

$318,000
$344,000
7.6%921 SW DEPOT AVE #305, Gainesville, FL 32601
Listed by Eric Leightman UNIVERSITY REALTY

$327,500
$364,500
10.2%921 SW DEPOT AVE #306, Gainesville, FL 32601
Listed by Eric Leightman UNIVERSITY REALTY

$321,500
$322,400
0.3%921 SW DEPOT AVE #310, Gainesville, FL 32601
Listed by Eric Leightman UNIVERSITY REALTY

$318,000
$322,000
1.2%921 SW DEPOT AVE #407, Gainesville, FL 32601
Listed by Eric Leightman UNIVERSITY REALTY

- 1